• Naamloos-1.jpg
  • Naamloos-6.jpg
  • Naamloos-4.jpg
  • Naamloos-3.jpg
  • Naamloos-2.jpg
  • Naamloos-5.jpg

LET OP ! Deze website gebruikt cookies.

Wanneer u niet akkoord gaat met gebruik van onze cookies dient u uw browser aan te passen. Meer info

Akkoord

Deze website maakt gebruik van cookies om het fuctioneren en het gebruik van deze website te verbeteren. Ook maken wij gebruik van cookies van derden (social media). Er zal op geen enkele wijze contact kunnen worden gemaakt met gebruikers door middel van de cookies.

Voor het instellen weigeren van cookies in je browser, kijk op de onderstaande links voor instructies:

Voor extra toelichting verwijzen wij u naar onze privacyverklaring.

242T00 logo instagram1a 242T006 logo flickr1a 242T006 logo facebook1a 242T006 logo twitter1a 242T006 youtube1a 242T006 email1a

sponsorkliksSPONSORKLIKS - Harmonie Echo der Kempen heeft sinds enige tijd een button van Sponsorkliks op haar website staan (onder de agenda). Met SponsorKliks kunnen leden en iedereen die onze vereniging een warm hart toedraagt zelf een financiële bijdrage leveren, zonder dat het je een cent extra kost! Boek een hotel bij Expedia of Booking.com of bestel online een pizza via Thuisbezorgd en onze vereniging ontvangt geld in de clubkas. Of koop spullen via Wehkamp, Bol.com en Coolblue. Een percentage van het aankoopbedrag gaat dan ook naar de harmonie. En nogmaals, het kost jou niets extra!

Wil je de harmonie ook GRATIS sponsoren? Zorg er dan voor dat je voortaan je online aankopen doet via de SponsorKliks button op onze internetpagina! Voor jou een kleine moeite, voor jouw vereniging directe inkomsten. Stel je eens voor wanneer alle leden dit zouden doen? Vertel dit daarom door aan andere mensen die de harmonie een warm hart toedragen.

Hoe werkt het?
Heel simpel. Op de website staat een banner van SponsorKliks. Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Zalando. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert de harmonie een commissie op terwijl jij zelf dezelfde prijs betaalt, het kost je dus niets extra.

Agenda EDK

19/06 Art4U diploma-uitreiking

Art4U diploma-uitreiking in Veldhoven. Meer info volgt. 

30/06 Optreden jeugdorkest in Natuurtuin

Optreden Jeugdorkest tijdens open dag Natuurtuin 't Loo. Aanvang 13 uur - jeugdorkest

01/07 Kioskconcert

Kioskconcert - YEP, Let's Play, jeugdorkest, harmonieorkest, slagwerkgroep 

Overige evenementen

Overzicht van overige EDK-evenementen.

Steun Echo de Kempen en koop via Sponsorkliks

Powered by: Webdesign en CMS powered by Jansen Internetservice
| ©2019 Koninklijke harmonie Echo der Kempen | info@echoderkempen.nl | Secr.: Tijmstraat 14 - 5571 HS Bergeijk |

Privacyverklaring Echo der Kempen

Our website is protected by DMC Firewall!