• Naamloos-6.jpg
  • Naamloos-5.jpg
  • Naamloos-3.jpg
  • Naamloos-1.jpg
  • Naamloos-4.jpg
  • Naamloos-2.jpg

LET OP ! Deze website gebruikt cookies.

Wanneer u niet akkoord gaat met gebruik van onze cookies dient u uw browser aan te passen. Meer info

Akkoord

Deze website maakt gebruik van cookies om het fuctioneren en het gebruik van deze website te verbeteren. Ook maken wij gebruik van cookies van derden (social media). Er zal op geen enkele wijze contact kunnen worden gemaakt met gebruikers door middel van de cookies.

Voor het instellen weigeren van cookies in je browser, kijk op de onderstaande links voor instructies:

Voor extra toelichting verwijzen wij u naar onze privacyverklaring.

242T00 logo instagram1a 242T006 logo flickr1a 242T006 logo facebook1a 242T006 logo twitter1a 242T006 youtube1a 242T006 email1a

Rabo clubsupportRABO CLUBSUPPORT - De Rabo Clubkas Campagne heet vanaf nu Rabo ClubSupport!! Bent u lid van de Rabobank? Vergeet dan niet uw stem uit te brengen op Harmonie Echo der Kempen! Stemmen kan van 27 september tot 11 oktober. Harmonie Echo der Kempen is al meer dan 130 jaar verankerd in de Bergeijkse samenleving.

Of het nou gaat om de om de feestelijke aubade op Koningsdag, het kioskconcert, de viering van 75 jaar Bevrijding, de Sinterklaasviering of om de ingetogen begeleiding rond dodenherdenking, of het Kerstconcert. De Harmonie is er altijd bij voor de Gemeente Bergeijk en haar inwoners! Een energieke muziekvereniging als de harmonie is voor een dorp bijzonder waardevol.

Maar aan alles wat waardevol is hangt een prijskaartje. Want de gratis muzieklessen voor de jongste jeugd, de instrumenten, de muziekstukken, de uniformen, de dirigenten en de optredens kosten nu eenmaal geld. Daarom vragen we u om ons te helpen en het kost u persoonlijk niets! Breng tijdens de Rabo Clubkas Campagne gewoon twee stemmen uit op Harmonie Echo der Kempen.

Als lid van de Rabobank kunt u, vanaf 12 jaar stemmen op verenigingen die meedoen aan de ClubSupport campagne. Hoe meer stemmen op een onze vereniging worden uitgebracht, hoe hoger de uitkering. De stemperiode duurt van 27 september tot 11 oktober 2019. Kijk voor meer informatie op www.rabo-clubsupport.nl/de-kempen/deelnemers

Bergeijk kan niet zonder een harmonie en wij niet zonder Bergeijk. Steun onze vereniging dus tijdens de Rabobank Clubkas Campagne. Alvast hartelijk bedankt voor uw stem!

Agenda EDK

15/12 Solistenfestival

Solistenfestival in de Gouden Leeuw voor alle leden de EDK

25/12 Kerstconcert

Kerstconcert 15:30 uur in de Hofkerk - harmonieorkest

06/01 Nieuwjaarsborrel

Nieuwjaarsborrel 19:00 uur Kattendans - voor alle leden van de EDK

Overige evenementen

Overzicht van overige EDK-evenementen.

Steun Echo de Kempen en koop via Sponsorkliks

Powered by: Webdesign en CMS powered by Jansen Internetservice
| ©2019 Koninklijke harmonie Echo der Kempen | info@echoderkempen.nl | Secr.: Tijmstraat 14 - 5571 HS Bergeijk |

Privacyverklaring Echo der Kempen

DMC Firewall is a Joomla Security extension!