De vereniging – Commissies

Voor een goede communicatie en om de bestuursstructuur transparant te houden, wordt er gewerkt met verschillende commissies. De harmoniesectie, de slagwerksectie en de jeugdsectie hebben elk een eigen commissie. Ook zijn er commissies voor werving en behoud van leden en PR en Communicatie.

Harmoniecommissie

Deze commissie bespreekt inhoudelijke zaken met betrekking tot het harmonieorkest, het Jeugd- en Opleidingsorkest. De Harmoniecommissie bestaat uit:

Voorzitter:

Bea Ramaekers
bea.ramaekers@gmail.com

 

Leden:

Paul Christiaans 
pcm.christiaans@gmail.com

Annelies van den Broek
a.broek35@upcmail.nl

Fons Coenen
coenenfons@hotmail.com

Dennis Bolt
dennisbolt8@gmail.com

Tim Belzer 
belzer.t@gmail.com

Vera Schellens
veraschellens@hotmail.com

Slagwerkcommissie

Deze commissie bespreekt inhoudelijke zaken met betrekking tot de Slagwerkgroep en Young Echo Percussion (YEP). De Slagwerkcommissie bestaat uit:

Voorzitter:

Peter Theuws
petertheuws@live.nl

Leden:

Jan Gijsbers 
j.gijsbers4@chello.nl

Bjorn Aarts
bjornaarts96@gmail.com

Stephan Baeten
Stephan.Baeten@vanderlande.com

Joost Bottram
joost.bottram@live.nl

Fons Coenen 
coenenfons@hotmail.com

Ed Schellekens 
sche2646@planet.nl

Pierre Schellekens

Ronald Hendriks

Jeugdcommissie

Voorzitter:

Anke Theuws
anke-theuws@hotmail.com

Leden:

Annemarie Michiels
annemarie_michiels@hotmail.com

Jeanine Beenen
jeaninebeenen@hotmail.com

Niels Hendriks

Cas Kuijken
caskuijken@hotmail.com

Marente Rovers

Scroll naar top