De vereniging – Commissies

Voor een goede communicatie en om de bestuursstructuur transparant te houden, wordt er gewerkt met verschillende commissies. De harmoniesectie, de slagwerksectie en de jeugdsectie hebben elk een eigen commissie. Ook zijn er commissies voor werving en behoud van leden en PR en Communicatie.

Harmoniecommissie

Deze commissie bespreekt inhoudelijke zaken met betrekking tot het harmonieorkest, het Jeugd- en Opleidingsorkest. De Harmoniecommissie bestaat uit:

Voorzitter:

Paul Christiaans 
pcm.christiaans@gmail.com

Leden:

Bea Ramaekers
bea.ramaekers@gmail.com

Annelies van den Broek
a.broek35@upcmail.nl

Fons Coenen
coenenfons@hotmail.com

Dennis Bolt
dennisbolt8@gmail.com

Tim Belzer 
belzer.t@gmail.com

Slagwerkcommissie

Deze commissie bespreekt inhoudelijke zaken met betrekking tot de Slagwerkgroep en Young Echo Percussion (YEP). De Slagwerkcommissie bestaat uit:

Voorzitter:

Stephan Baeten 
stephan.baeten@vanderlande.com

Leden:

Jan Gijsbers 
j.gijsbers4@chello.nl

Bjorn Aarts
bjornaarts96@gmail.com

Peter Theuws
petertheuws@live.nl

Joost Bottram
joost.bottram@live.nl

Fons Coenen 
coenenfons@hotmail.com

Ed Schellekens 
sche2646@planet.nl

Pierre Schellekens

Jeugdcommissie

Voorzitter:

Anke Theuws
anke-theuws@hotmail.com

Leden:

Annemarie Michiels
annemarie_michiels@hotmail.com

Jeanine Beenen
jeaninebeenen@hotmail.com

Niels Hendriks

Cas Kuijken
caskuijken@hotmail.com

Marente Rovers

Commissie PR en Communicatie

De commissie PR en Communicatie verzorgt de communicatie binnen de vereniging via een tweewekelijkse nieuwsbrief, onderhoudt de website en houdt de buitenwereld op de hoogte van de activiteiten van de vereniging via persberichten en social media kanalen. De commissie is te bereiken via redactie@echoderkempen.nl.
Leden:

Huib ten Napel
htn@telfort.nl

Dennis Jansen
dennis_drummer@hotmail.com

Bram Beenen
brambeenen@hotmail.com

Annemarie Michiels
annemarie_michiels@hotmail.com

Joost Bottram
joost.bottram@live.nl

Scroll naar top