Rabo ClubSupport levert EDK bijna 900 euro op! Stemmers bedankt!

RABO CLUBSUPPORT – Harmonie Echo der Kempen heeft een mooi bedrag opgehaald tijdens Rabo ClubSupport. De jaarlijkse goede doelen actie van de Rabobank leverde onze vereniging maar liefst 865,16 euro op! Namens al onze leden willen we iedereen die op ons heeft gestemd van harte bedanken!

In totaal werden 119 stemmen uitgebracht op onze verenging. We gaan het geld gebruiken voor het stimuleren, motiveren en faciliteren van onze jeugdleden, m.b.t. muzikale vorming en onderwijs en betrokkenheid bij de Bergeijkse gemeenschap op sociaal en cultureel vlak. Gezelligheid, samenspel en samen ondernemen is daarbij ook van groot belang. Vele mooie vriendschappen zijn er reeds uit voortgekomen en muziek maakt iedereen blij en enthousiast.

Kijk voor meer informatie over Rabo ClubSupport en de overige uitslagen op: https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport

Scroll naar boven